Podjela Inverter Klima uređaj, 5000 W, E-Heater, R32 DJ50XA0EW
  • Način djelovanja : Inverterski
  • Rashladna snaga : 5000 W
  • Snaga zagrijavanja : 5600 W
  • Širina proizvoda : 810 mm
  • Visina proizvoda : 585 mm
  • Dubina proizvoda : 280 mm
  • Šifra proizvoda : 20011618
AC_Old energy badge_A2P_left
SVOJSTVA
[object Object] icon
Environment Friendly Gas
Ekološki prihvatljiv rashladni plin
[object Object] icon
Grijanje na niskim temperaturama (-20ºC)
Izuzetan kapacitet grijanja
Automatsko odleđivanje
Nikada nije prehladno za rad
Potpuni DC Inverter
Vrhunska tehnologija za najbolje performanse
Environment Friendly Gas
Environment Friendly Gas (HISENSE)
Izuzetan kapacitet grijanja
Heating low to -20°C (HISENSE 2022)
Automatsko odleđivanje
Nikada nije prehladno za rad
Automatsko odmrzavanje vanjske jedinice u načinu grijanja sprječava smrzavanje isparivača.
AutoDefrosting (Hisense2021)
Potpuni DC Inverter
Full DC Inverter (HISENSE)
Učinkovitost i ušteda energije
High Efficiency & Energy Saving
Specifikacija TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
Općenito
Vrsta uređaja:
Klima uređaj
Linija:
New Comfort
Vrsta jedinice:
Vanjski
Način djelovanja:
Inverterski
Model:
Mono (za jednu unutrašnju jedinicu)
Marketinška kategorija klima uređaja:
Podjela
EER:
3.25
COP:
3.69
Razina brzine vanjskog ventilatora:
3
Stupanj brzine unutrašnjeg ventilatora:
7
Raspon rada pri režimu grijanja (g/m):
20
Snaga zagrijavanja:
5600 W
Raspon snage grijanja (W):
Cooling power range (W):
Protok zraka min.:
1500 m³/h
Protok zraka max.:
2200 m³/h
Broj ventilatora:
1 kom
Razred energetske učinkovitosti - zagrijavanje:
A+
Razred energetske učinkovitosti - toplija sezona grijanja:
A+++
Godišnja razina energetske učinkovitosti pri hlađenju - SEER:
SCOP - Sezonski koeficijent učinka - prosjek:
SCOP - Sezonski koeficijent učinka - toplije:
Raspon postavki temperature (°C):
16-30
Zvučna izolacija:
Da, 19 dB(A)
Automatsko pomicanje zakrilca:
Da
Zaštita od hladnog zraka:
Da
Automatsko odmrzavanje:
Funkcija rada u hitnim slučajevima:
FreezeProtect -15°C:
Svježi zrak:
Ne
LED zaslon za kvalitetu zraka:
Ne
Termostat za sobnu temperaturu:
Godišnja potrošnja električne energije za hlađenje (QCE):
287 kWh
Rashladna tekućina:
R32
Temperaturni raspon u režimu - grijanje (°C):
Temperaturni raspon u režimu - hlađenje (°C):
Cijev za tekućinu - promjer (mm):
6,35
Minimalna zvučna snaga:
63 dB(A)
Potrošnja el. energije u StandBy režimu:
1 W
Frekvencija:
50 Hz